Zahraničí, nebo Česko? Doporučujeme Česko 

Plánujete letní dovolenou? Co takhle přelidněná a předražená evropská letoviska vyměnit za české hrady a zámky, lázně, nebo třeba autentické westernové městečko?

Máte rádi Česko? Měli byste. Je to přeci vaše domovina! Dovolená v ČR je nejenom levnější, ale především bezpečnější. A co vy víte, možná kvůli nedostatečné letecké flotile, kterou straší cestovní kanceláře, vám ani nic jiného nezbude. Nebojte, rozhodně nebudete litovat. Naopak. Vaše letní dovolená v Česku zcela určitě bude patřit mezi ty nezapomenutelné.

Dejte Česku šanci

Dovolená v Česku? Žádný problém. V první řadě si rozmyslete, jakým aktivitám byste se rádi věnovali. Milujete hrady a zámky? Těch je v Česku nespočet. Stejně jako měst s kouzelnými historickými centry. U mě osobně vyhrává Český Krumlov, Telč, Kutná Hora a kouzelné Slavonice. Nezapomenutelný víkend však strávíte i v Mělníku, Brně, nebo Ostravě.

Co vás láká?

Je libo víkend v lázních? I těch Česko nabízí nesčetně a zdaleka se nejedná jen o věhlasné Karlovy Vary, byť ty jim dominují stejně jako lázně Mariánské a Františkovy. Česko, to ovšem nejsou jen historická a lázeňská města, ale i úchvatná příroda. Za návštěvu stojí Šumava, Česká Kanada stejně jako věhlasné a fotogenické Adršpašské skály.

Nevynechejte Prahu

Samostatnou kapitolou pak je Praha. Vžijte se na jeden dva dny do kůže klasického turisty a projděte si všechna lákadla, která se ve světových průvodcích nacházejí na předních příčkách. Já tak s rodinou činím každý rok. A každý rok si to všichni užíváme.

Dovolená s dětmi

Plánujete dovolenou s dětmi? Pak jednoznačně doporučujeme Šikland na Vysočině (na internetu hledejte pod odkazem dovolená na Vysočině). Že jste o něm neslyšeli? To je chyba, protože se jedná o místo, ze kterého jsou děti přímo uneseny. Jak by také ne. Mohou se totiž na nějakou dobu vžít do role kovboje.

Pravá zábava nejen pro vaše ratolesti

V Šiklandu totiž najdete hned několik zábavních areálů, ať již se jedná o Šiklův mlýn s autentickým westernovým městečkem, offroadový areál pro všechny milovníky adrenalinové zábavy a strašidelný zámek pro všechny, kteří se rádi bojí. Nemyslíte si, že to je ta pravá zábava pro vaše ratolesti? Na své si tu ale přijdou i dospělí. Hotelový resort Šikland totiž uspokojí i ty nejnáročnější. Velmi lákavá je třeba tamní nabídka wellness služeb. Tak neváhejte a na odkazu dovolená s dětmi v ČR si zarezervujte svou letní dovolenou ještě dnes.

Napsat komentář