Úžasné kabelky Vero Moda

Pro ženy je kabelka naprosto nezbytnou součástí oděvu, ať už vyráží do práce, do školy, na nákupy a kafíčko s kamarádkami nebo na pláž. A muži to stále nechtějí pochopit. Nechme je v tom a pojďme se podívat, jaké krásné kousky pro vás má Vero Moda připravené.

Malé, velké, černé, bílé, milujeme všechny

Ano, žena potřebuje mít kabelek několik. Není totiž možné najít kabelku, která by se hodila při jakékoli příležitosti a k jakémukoli oblečení. Vždy je potřeba ladit, být sladěná a hledět na funkčnost.

Takže i když je černá kožená, dá se říct, univerzální, nelze nosit jednu a tu samou kabelku každý den do práce a tutéž na ples nebo do divadla. A proč zůstávat u černé, když je všude tolik barev.

Černá vs. bílá

Tak černou, nebo bílou?

Tuto kabelku musíte mít! Je prostě dokonalá. Díky větším rozměrům se do ní vejdou všechny vaše osobní věci, pracovní dokumenty o velikosti A4, 11 palcový notebook i malý nákup. Uvnitř má navíc praktický organizér a kapsičku na zip, takže nebude problém s údržbou pořádku.

Další kapsa je zvenku na zadní straně, taktéž se zapínáním na zip. Kabelku můžete nosit za koženkový popruh v ruce či na předloktí, nebo na rameni díky delšímu kovovému řetězu, který lze kdykoli odepnout. A jak že se tato modrošedá koženková kráska jmenuje? Přeci Vero Moda Linette.

Černá koženková kabelka Vero Moda Sofine vás také jistě nadchne, zvláště pokud upřednostňujete minimalismus. Kromě dvou kapes po stranách na ní nenajdete žádné rušivé dekorační prvky. Kabelka je totiž ozdobou sama o sobě.

Uvnitř jsou tři kapsy, jedna akorát na mobilní telefon, druhá na peněženku a třetí na zip. I do této kabelky se vejdou dokumenty o velikosti A4 i větší. Dvě krátká ucha slouží k nošení kabelky v ruce a na předloktí.

Značka Vero Moda samozřejmě nabízí mnohem více kvalitních kabelek, my jsme pro vás vybrali ty, které považujeme za TOP.

Napsat komentář