Už sbíráte iBODy za své nákupy?

Už od roku 2013 běží věrnostní program České spořitelny, v rámci nějž můžete za nákupy u vybraných prodejců sbírat tzv. iBODy. Ty pak vyměníte za odměnu dle vlastního výběru – může se jednat o slevový kupon do nějakého obchodu, sportovní vybavení nebo třeba dálniční známku. Sortiment je obrovský a v nabídce je spousta užitečných produktů. Můžete je mít úplně zdarma.

Nakupujete v Datartu, Fann parfumeriích, hračkářství Bambule nebo tankujete u OMV? Se všemi těmito firmami Česká spořitelna dojednala partnerství. Pokud se zapojíte do programu iBOD, dostanete za každý nákup u nich a u mnoha dalších prodejců své body. Obvykle máte bod za každých 200 utracených korun, někdy jsou ale podmínky jiné, třeba při různých akcích jich lze získat ještě více.

Nakupujeme všichni, tak proč si za to nevybrat odměnu

Program iBOD po vás opravdu nechce nic speciálního. Dál budete normálně nakupovat, jen u partnerů předložíte iBOD kartu, nebo si aktivujete službu přičítání bodů. Nic vás to nebude stát.

Měli byste se však naučit pravidelně kontrolovat své konto. Stejně jako skutečné peníze je potřeba spravovat a už k tomu existuje mnoho aplikací jako třeba spravcefinanci.cz, i své iBODy si musíte hlídat. Každý iBOD platí rok od doby, kdy jste jej získali, tak by byla velká škoda, aby vám propadl.

Na nic nečekejte a registrujte se

Registrace probíhá přímo na webu www.ibod.cz. Ihned po registraci si můžete stáhnout a vytisknout dočasnou iBOD kartu, abyste mohli začít sbírat body bez čekání. Případně si lze stáhnout aplikaci Portmonka do mobilních telefonů Android a iOS a mít svou kartu v digitální podobě.

Díky věrnostnímu programu iBOD vám každé levné nákupy udělají radost dvojnásobně. Za prvé se budete radovat z levně nabytého zboží, za druhé z bodů, za něž si pak vyberete odměnu dle svých přání. Svou iBOD kartu si může zařídit celá rodina, body pak lze vzájemně převádět, takže společně rychleji naspoříte určitý počet, který směníte za nějakou pěknou věc.

Napsat komentář