Tamaris nejsou jen podpatky a lodičky

Jestli znáte značku Tamaris, tak jistě víte, že nabízí ty nejkvalitnější a nejpohodlnější elegantní a společenskou obuv v Evropě. Ne každá však toužíme po vysokých „jehlách“ a bolavých chodidlech. Pojďme se podívat, co Tamaris nabízí pro ženy, které se radši drží „při zemi“.

Podpatky nejsou pro všechny

Plno žen upřednostní spíše pohodlnou nízkou obuv před lodičkami na vysokých podpatcích či platformách. Ale i business lady musí někdy nechat odpočívat své namáhané nožky a páteř. Ideální obuví na volný čas a regeneraci po práci jsou rozhodně tenisky Tamaris. Jsou pohodlné, nikde netlačí, není problém v nich popoběhnout za ujíždějící tramvají a navíc nehrozí žádný pád z výšky.

Nejjednodušším modelem jsou tzv. slip on tenisky, u kterých se nemusíte zdržovat zavazováním tkaniček, protože žádné nemají. Tamaris nabízí krásné růžové sportovní slip on tenisky. Tyto vzdušné „nazouváky“ jsou velice lehké a pohodlné. Díky paměťové stélce Touch It budou vaše chodidla jako v bavlnce. Tato stélka se totiž během pár okamžiků dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy a zapamatuje si ho. A ta růžová! Pokud růžovou nemusíte, stejný model Tamaris nabízí i v modré barvě. Není nad to vybrat si online boty Tamaris. Eshop s touto skvělou obuví se jmenuje ObuvTamaris.cz a je tam téměř vše od této značky co je aktuálně dostupné!

Běžkyně

Něco pro „běhny“

Totálně nadčasovým kouskem jsou běžecké bílo-zelené tenisky Tamaris. Ač možná bílá barva nebude až tak praktická při jarním výběhu po bahnitých polňačkách, pohodlí těchto krásek vás přesvědčí o jejich nákupu. Pevná, ale přesto pružná podrážka udrží vaše nohy bezpečně na svém místě a ještě k tomu v pohodlí. Ani zde totiž nechybí paměťová stélka Touch It. Pokud byste chtěli praktičtější barvu, zkuste tytéž tenisky s modro růžovým vzorováním. Na nich se nějaký ten flíček hravě ztratí.

Tenisky slip on

I v teniskách elegantně

Dnes už není problém obout si tenisky k letním šatům, využijte toho a vyberte si z široké nabídky Tamaris tenisek a vykročte do léta pohodlně a stylově.

Napsat komentář