Stylové postele z masivu – česká kvalita

Dřevěná postel je dřevěná postel a nic ji nemůže nahradit.  Vzpomeňte na lůžka u svých babiček. Z jakého byly materiálu? Z poctivého dřeva, žádná dřevotříska, žádné piliny spojené lepidlem. Nábytek tak nesmrděl fenolem, ale nádherně voněl dřevem.  A to je důvod, proč zažívají boom postele z masivu.  Masiv je souvislé nedělené dřevo, krásně na něm vidíte, jak strom rostl, díky znatelným letokruhům, povrch se ošetřuje průsvitným nebo pigmentovaným lakem. Pro výrobu nábytku se nejčastěji používá dřevo smrkové, bukové, borovicové a dubové. Každé z nich má své zvláštní vlastnosti, pro které je oblíbené.

Léto na nové dřevěné posteli

Nejedete letos na dovolenou? Tak si udělejte radost a pořiďte si nové postele z masivu s úložným prostorem. Zdravý spánek je nesmírně důležitý, a pokud jste každé ráno rozlámaní, je čas se poohlídnout po nové matraci nejlépe po celé nové posteli. Od kvality spánku se odvíjí nejen naše nálada, ale i náš zdravotní stav. Kvalitní manželská postel masiv vám vydrží po velmi dlouhou dobu. Zajisté i vy oceníte výhody přírodního dřeva.  Dřevěný masiv je spolehlivý materiál s nadčasovým vzhledem. Dřevo je hřejivé, dobře vypadá, zaručí stabilitu i při větší zátěži a námaze, pevnost a podpora těla v jednotlivých částech je větší než u jiných postelích – nevrže.

Postele z masivu – sladké spaní

A kde se dnes vydáme nakupovat? Kde nabízejí postele českého výrobce? Luxusní dubové postele si můžete objednat v internetovém obchodě postelezmasivu.com. Zde nabízejí za skvělou cenu a ve špičkové kvalitě postel z masivu Robin 180×200 cm. Touto cesto si dovolujeme upozornit na letošní novinku, kdy výchozí povrchová úprava postelí je realizována vysoce kvalitními, ekologickými oleji zn. Heidelberg.  Dodání (dovoz) včetně montáže po celé ČR a SR!

 

postel-z-masivu-Isabela-180x200-buk-ciry-lak_postele_z_masivu_PR

Napsat komentář