Seďte pohodlně a zdravě – doma i v práci

Je Vaší pracovní náplní sezení v kanceláři? Připadáte si po pracovním dni celí rozlámaní a trápí Vás bolesti zad, či krční páteře? Možná je to způsobeno tím, na čem v práci sedíte. Ať už je to kancelářské křeslo, či židle, měli byste vědět, že kvalitní křeslo musí splňovat několik základních požadavků, aby nám mohlo poskytnout dostatečnou oporu a pomohlo nám tak podpořit správné sezení a ušetřit bolest zad.

Posaďte se pohodlně do svého křesla a užijte si mnoho pracovních dní v pohodlí a bez bolesti. Je to vůbec možné? Jistěže ano, pouze se musíte zaměřit na to, zda křeslo splňuje to, co má. Pro pohodlné a správné sezení existuje několik kritérií, které kancelářská židle, či křeslo, musí splňovat.

Jaká kritéria to jsou?

  • Nastavitelná výška sedu
  • Pohodlný sedák, který je anatomicky tvarovaný a dostatečně široký
  • Nastavitelné područky – zamezují bolesti rukou, paží, ramen i krční páteře
  • Stabilní a pevný podvozek se snadno pohyblivými kolečky, který odolá velké zátěži a umožní nám snadný pohyb po kanceláři, bez nutnosti vstát

Pohodlně, zdravě a levně

Možná se Vám může zdát, že taková kancelářská křesla, která splňují všechny tyto požadavky, budou velmi drahou záležitostí. To však nemusí být pravda. Velmi totiž záleží na tom, kde vybíráte. Proto pro Vás máme internetový obchod, kde se setkáte s velmi širokým výběrem vysoce kvalitního zboží. Čekají Vás tu křesla do kanceláře za skutečně skvělé ceny. B2B Partner má ceny více než příznivé. A aby byly ještě příznivější, v kategorii kancelářské křeslo akce, naleznete velmi výhodné akce a slevy, které Vám umožní pořídit si takového pomocníka pro zdravé sezení skutečně velmi levně. Ovšem díky výhodám, které toto kvalitní zboží nabízí, by mnoho lidí byla ochotna zaplatit mnohem vyšší sumy.

Neváhejte si pořídit své kancelářské křeslo a zatočit tak s únavou a bolestmi, které se po pracovním dni dostavují.

Napsat komentář