Šatní skříně umí zastat funkci šatny i zdi

Toužíte mít doma pořádnou šatnu? Ne vždy je to ideální řešení. A ne pokaždé máme na ni dostatečné prostorové možnosti. Řešením jsou velké a dobře navržené šatní skříně.

Taky jste si již říkali, že nechcete skříň, ale raději šatnu? Tak se teď zamyslete: skutečně toužíte jednu místnost v bytě či v domě obětovat na ukládání oblečení? Navíc jedna šatna pro celou rodinu není rozhodně ideální. Takže pokud si tento luxus nedopřejete jako singles, kdy ji budete mít jenom pro sebe, a ještě máte možnost vyčlenit jednu místnost pouze pro tento účel, vraťte se raději zpátky k šatním skříním. Ty nejsou kompromisem. Stačí si je správně vybrat.

Šatní skříně z Dona-shop.cz

Pro každý interiér se hodí jiný typ šatní skříně. Tam, kde bojujeme s prostorem, využijeme především šatní skříně s posuvnými dveřmiPokud si pořídíte takové, které mají navíc posuvné dveře se zrcadlem, nejenže ušetříte prostor, ale rovněž jej opticky zvětšíte, a navíc získáte užitečného pomocníka – obří zrcadlo, které nezabere prostor na některé zdi bytu.

Dona-shop.cz nabízí levné šatní skříně, které vás však dokážou překvapit kvalitou svého provedení i svým designem. Mnohdy jiné obchody ve stejném moderním designu nabízí skříně deset a více krát dražší. V sortimentu jsou skříně s posuvnými dveřmi i s klasickými dveřmi. Najdete zde oblíbené skříně z masivu. Snadno si vyberete šatní skříň podle šířky i barvy korpusu. Ke skříním si lze dokoupit i nástavce, které vám zvednou výšku šatní skříně v případě, že chcete co nejvíce využít prostor až ke stropu a běžnou šatní skříň proměnit téměř na vestavěný nábytek.

Jaké šatní skříně jsou moderní?

Díky tomu, že dnes lze šatní skříně s posuvnými dveřmi pořídit již mnohem levněji než dříve, staly se právě ony hitem pro moderní interiéry. Působí minimalisticky, design není rušen kováním. Mnohdy jsou skutečně velice jednoduché. Oblíbené je již zmíněné celoplošné zrcadlo.

Zajímavostí je, jak se šatní skříně umísťují v interiéru. Často totiž slouží jako zeď, tedy jako předělující prvek v prostoru. Snadno tak v garsonce oddělíte část obytnou a spací. Ale šatní skříní lze rozdělit na dvě části dětský pokojík, oddělit od ložnice pracovní kout, nebo za skříň schovat dnes tak oblíbenou interiérovou vanu. Možností je mnoho – nebojte se nápadů a vsaďte na levné, ale kvalitní skříně z Dona-shop.cz.

Napsat komentář