ROLLS-ROYCE nezná hranic!

Ženevský autosalon skrývá mnoho specialit, jednu z těch nejdražších pak hledejte u automobilky Rolls-Royce. Ta představuje Phantom Serenity, špičkově vypracovaného krasavce, kterého má na svědomí divize Bespoke.

 

Pokud máte peněz nazbyt (respektive nevíte, co s nimi), Rolls-Royce vám dá do auta cokoliv.

Rolls-Royce – Luxus zevnitř i zvenčí

Už na první pohled je Serenity prestižní vůz. Lak karoserie leštili pracovníci automobilky celých dvanáct hodin. To hlavní ale najdete uvnitř. Serenity je totiž čalouněné hedvábím dovezeným z Číny, z kterého pak v britském Essexu bylo ručně utkáno deset metrů látky. Toto luxusní čalounění pokrylo zadní sedadla, strop a panely dveří doplněné ručně domalovanými květy. Malování na jeden panel údajně trvalo přes 600 hodin!

PHANTOM SERENITY

Ani „zbytek“ není obyčejný, obložení je z třešňového dřeva a bambusu. Zajímavé ale je, že zatímco lidé na zadních sedadle jsou rozmazlováni hedvábným čalouněním, řidič se musí spokojit jenom s čalouněním z bílé kůže.
Serenity má pod kapotou vidlicový dvanáctiválec spolupracující s osmistupňovou automatickou převodovkou. Poháněna je zadní náprava. A věděli jste, že Rolls-Royce získalo gigantickou zakázku? Hotel Luis si totiž objednal rovnou 30 Phantomů. Ti netroškaří, že?

Napsat komentář