Pojistěte si odpovědnost a dejte sbohem stresu

Stres škodí zdraví, to ví v dnešní době přece každý a přesto se dnes a denně dobrovolně a hlavně neustále kvůli něčemu stresujeme. Jenže jak tomu hroznému tlaku odolat, když jsme takřka neustále jednou nohou ve vězení pro dlužníky? Neděsí vás, že stačí jeden neopatrný pohyb a může vám ve schránce přistát účet na uhrazení statistových škod?

Může se to stát naprosto každému, jdete si pěkně po chodníku, staráte se jen o sebe, když tu najednou špatně šlápnete, zavrávoráte a spadnete rovnou do frekventované silnice. Řidič proti jedoucího auta stihne rychle strhnout volant, čímž vám sice zachrání život, ale zároveň způsobí dopravní kolaps, při kterém je zničeno hned několik aut a účet za škodu jde na vaše konto. Pokud nejste pojištění, nepomůže vám ani rozbití prasátka a čeká vás budoucnost plná dluhů a odříkání. V případě, že ale pojištění odpovědnosti máte, se o účet postará vaše pojišťovna a váš život poplyne stejně klidně jako doposud.

Výhodou pojištění odpovědnosti je, že platí nejen pro celou Českou republiku i v zahraničí, takže si svou dovolenou můžete bez obav užít. A když se něco semele, postará se o to vaše pojišťovna. Při výběru místa dovolené, nejste nijak omezení, protože pojištění platí kdekoliv na světě.

Naprostou nezbytností je pro vás pojištění odpovědnosti i v případě, když v práci pracujete s finanční hotovostí. Nikdo nejsme neomylní, a když se párkrát ošidíte při vracení, uděláte sice hezčí den zákazníkům, ale na konci dne na vás může čekat tučné manko. Právě z těchto důvodů zaměstnavatelé např. ve směnárnách nebo supermarketech chtějí, aby jejich zaměstnanci měli uzavřené pojištění odpovědnosti. Když se něco přihodí, o škody se postará pojišťovna a mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem nevzniká zlá krev a jejich pracovní život není nijak narušen.

Napsat komentář