Palubní přístroje VDO nabízí spolehlivost a inovativní funkce

Bez kvalitních palubních přístrojů se neobejde žádný automobil. Zvolit ty správné mnohdy není jednoduché. Ať už potřebujete otáčkoměry, teploměry anebo tachografy, určitě si můžete vybrat z nabídky na mechanikadc.cz. Mechanika Teplice, družstvo – závod TACHOGRAFY Děčín poskytuje komplexní sortiment těchto zařízení za výhodné ceny a v mnohých podobách. My se zaměříme jak na řady palubních přístrojů VDO, tak na tachografy a doporučíme i konkrétní model.

Palubní přístroje VDO v několika podobách

Zmiňovaná společnost nabízí hned tři moderní série. Palubní přístroje VDO tady lze vybírat třeba v rámci série SingleViu. Tato generace se vyznačuje zejména moderním vzhledem a alternativou připojení standardního analogového snímače. Připojit lze jednotlivé modely i ke sběrnici CAN SAE J1939. Vybrat si budete moci konkrétní barevné podsvícení a jeho celkovou intenzitu. Oblíbená je i série Cockpit International odpovídající plně velmi tvrdým kritériím v automobilovém průmyslu. U série Cockpit Vision se setkáte s vynikající čitelností, již zajišťuje zvětšovací sklo.

Moderní digitální tachografy DTCO 3.0

Pokud aktuálně potřebujete tachografy, máme pro vás také tip. Je jím konkrétně řada DCTO 3.0. Jedná se o naprosto přesné a vysoce kvalitní přístroje vyznačující se spoustou funkcí. Samozřejmostí je u nich přesné snímání cesty včetně počítání času ve vteřinách. Řidiči se stávají v podstatě jakýmisi asistenty, kteří upozorňují na případné pauzy v jízdě a opětovné vyražení na cesty. Ovládat je lze prostřednictvím mobilního telefonu. Výborné jsou digitální tachografy DTCO 3.0. i proto, že dokážou velmi přesně a kontinuálně komunikovat s dispečinkem. Vůz má tak jeho majitel neustále pod přesnou kontrolou. U zmiňované společnosti mají všechny uvedené přístroje skladem a poskytují i jejich servis a softwarové aktualizace.

Napsat komentář