NOVÝ FANTOM SILNIC! ROLLS-ROYCE PŘEDSTAVILO DALŠÍ SKVĚLOU LIMITKU

Firma Rolls-Royce představila nadávno nový kabriolet Phantom Drophead Coupe. Tento temný drak dostal od firemní individualizační divize Bespoke velmi specifickou úpravu. Její dominantnou je použití karbonu v interiéru.

Bespoke jako lavina kreativity

Nejluxusnější automobilová značka si v poslední době libuje ve vytváření limitovaných sérií vozů. Kdo zaváhá, ten nejede! Nedávno se představila na trhu edice Maharaja, pak ji následovala kolekce Suhaj a nyní je tu kreativní Bespoke. Machři v Rolls-Royce prostě válí a neusínají na vavřínech. Poslední kolekce Bespoke se zaměřuje na kabriolet Phantom Drophead Coupe.

Noční výjižďka jen s kabrioletem Nighthawk

Nový vůz se jmenuje Nighthawk a nečekaně je v černé barvě evokující noc. Každý z devíti kusů je lakovaný barvou Diamond Black Metallic s výjimkou kapoty, která je v matné verzi tohoto odstínu. Od svých předchůdců se Phantom Drophead Coupe Nighthawk liší interiérem. Ten je tvořen uhlíkovým kompozitem – je z něj téměř celá palubní deska, přístroje v kapličce, volant, madla dveří a kdo ví, co ještě. Co není karbonové, je očalouněno černou kůží nebo červenou usní Hotspur Red.

Napsat komentář