Levné samolepky na zeď dokážou zázraky

Nezáleží na tom, jestli vybavujete nový byt, nebo chcete jen nějak ozvláštnit interiér, v němž aktuálně žijete. Tak jako tak se vám možná zdá, že vaše zeď je příliš prázdná: to obzvláště tehdy, volíte-li praktickou jednobarevnou výmalbu. Otázka zní jednoduše – co s tím? My doporučujeme levné samolepky na zeď, za pár korun udělají velkou parádu.

Samolepky na zeď dodají interiéru punc výjimečnosti

Pokud ještě neznáte levné samolepky na zeď, pak se rozhodně vyplatí je přinejmenším prozkoumat. Máte-li v bytě bílou či jinak velmi světlou výmalbu, čerpáte z výhod opticky zvětšeného pokoje, ale možná na vás prostor ve vašem bytě působí příliš chudě a prázdně. Samolepky zapůsobí lépe než obraz, který nepokryje příliš velkou plochu, obzvláště, jde-li o jeho výšku. Místnost přitom okamžitě získá jiný, útulnější ráz.

pampeliska-1256-b

Jiné problémy řeší lidé, kteří byt vymalovali odvážnými barvami, jako je červená nebo černá. Určitě to je originální a zajímavé řešení, ale po delším čase se okouká, není tolik univerzální a tím, že tmavé barvy prostor opticky zmenší, mohou na některé osoby působit poněkud klaustrofobicky. Pohlcující temnou stěnu však rozruší právě světlá samolepka. Hledáte-li nějaký skutečně pozitivně působící tvar, je pro vás dobrou volbou třeba samolepka pampelišky na zeď. S květinovými symboly se lze skutečně vyřádit a vždy to bude vypadat velmi dobře.

ctverec-fantazie-1858-a

Moderní design za výbornou cenu

Výhoda samolepek na zeď je oproti jiným dekoracím ta, že prostě vyjdou daleko levněji, a přitom neztrácí na kouzlu. Samolepky jsou novým trendem a hodí se i do nového, moderního interiéru. Můžete volit například abstraktní samolepky na zeď, které vás učarují svou mnohoznačností a zajímavostí: zkrátka se tak rychle neomrzí. A i kdyby, při jejich ceně je případná výměna směšně snadnou záležitostí.

Praktické samolepky na zeď seženete už okolo padesáti korun. Vyzkoušejte je – ohromí vás, jak snadné je rozzářit vaše bydlení.

Napsat komentář