Kromě servisu vozidla radíme i s výběrem náhradních dílů

Co zahrnuje servis Škoda Praha? V první řadě poskytujeme záruční i pozáruční servis vozidel a to kompletní. Autoservis Škoda zahrnuje také poradenství ohledně vhodných náhradních dílů pro vaše vozidlo. Dále servis Škoda Praha zajišťuje ruční mytí vozu, kompletní zajištění STK a měření emisí vozu, které je velmi důležité provádět pravidelně.

Na automobily značky Škoda se zaměřujeme již přes dvacet let. V České republice jsou na silnicích hojně zastoupená, proto jsme se rozhodli pro jejich prodej a také servis. Pokud bychom měli začít s prodeji, nutno uvést, že nabízíme nové, i ojeté modely těchto vozů.

Vozidla zabezpečujeme proti jejich odcizení. V autosalonu v Praze v Modřanech si můžete přijít sjednat autoservis Škoda, ale i si prohlédnout nabídku vozů v předváděcích salonech.

Vozy je také možné si vyzkoušet. Svůj starý vůz můžete zanechat u nás a my ho zařadíme s vytvořením na protiúčet do naší nabídky ojetých vozů. Při vyřizování pojistných událostí jednáme s pojišťovnami. Autoservis Škoda kromě prodeje aut Škoda provozuje i půjčovnu aut.

Vybírat můžete z těchto značek: Škoda Octavia Combi, Škoda Fabia, Fabia Combi, nebo Škoda Roomster.

Napsat komentář