Jste horňák nebo dolňák? Kdo je na tom lépe?

My muži jsme zvláštní stvoření. Jedni jsou omámeni plnými prsy, které se dmou ve výstřihu, ti druzí jsou jak v hypnóze, když vidí fakt dobrej zadek s pěknýma bokama. Která skupina se ale má líp?

Horňáci

Ňadra, prsa, kozy, cecky, dudy a kdo ví, jak ještě my chlapi nazýváme ženská poprsí. Horňák je prostě a jednoduše zbožňuje. Když vidí na ulici pěknou kočku, které se dme výstřih, má chuť prsa uchopit do rukou a mačkat a mačkat. Je jedno, jakou barvu vlasů žena oplývá nebo jak velké má oči. Vše se odvíjí od bohatosti hrudníku. Platí zde příma úměra: Čím větší, tím lepší! Opravdoví labužníci potom navíc požadují slušně široký dvorce bradavek. Žádný drobný špunty, ale pořádný bradavky!

Dolňáci

Pak je tady opak horňáka, a to je dolňák. Ten obdivuje ženské tělo od pasu dolů. Zadeček, třísla, ženský klín, správnou kombinací proporcí dostane ženská dolňáka do kolen. Ženě stačí zakroutit zadečkem a dolňák je z ní odvařený na věky věků (nebo spíše do okamžiku, než uvidí hezčí zadek). Navíc i vůně ženského přirození na něj působí jako kouzelný lektvar. Mezi dolňáky ale najdeme také labužníky, kteří razí heslo: čím zarostlejší, tím lepší!

Souboj horňáků a dolňáků! Kdo je na tom lépe?

Co se týče počtu, vedou určitě horňáci. Prsa jsou dvě a zadek je a vždy bude jenom jeden. A námitka, že zadek má dvě půlky, se nepočítá. Nicméně podle dolňáků je jejich záliba mnohem variabilnější. S vlhkým klínem se dá dělat tolik věcí, že je až problém se rozhodnout, čím začít… K tomu můžou využít sexuální hračky, aby jejich záliba byla ještě pestřejší.
Ale zarytého horňáka tyhle argumenty nepřesvědčí. Pravý prsomilec miluje mazlení, ohmatávání, těžkání a k tomu sání bradavek jako lízátka. Navíc pokud má horňák kliku a jeho partnerka je velmi obdařená, může ho jako bonus rovnou šoupnout mezi prsa. Navíc mají svůj objekt touhy vždy na očích. I když zase riskují, že se nechají oklamat podprsenkou.

Tak jaké je scóre?

Pánové, nám to vychází na remízu. A i kdyby ne, je jedno, která strana je na tom lépe. Hlavní je, že je horňák či dolňák spokojený. A navíc se v téměř každém chlapovi skrývá kombinace obojího. Ať už jedna z možností převažuje, všichni chlapi jsme ve výsledku ohromeni krásnou ženskou. A o to jde!

 

Přečtěte si:

magazín o bydlení – Domtech.cz

zajímavé články – Neocard.cz a online magazín pro ženy Casopisprozeny.cz, internetové noviny – Pcnoviny.cz další zajímavé čtení na blogclanky.cz, ze světa financí, vše o půjčkách na pujcka-plus.cz

Napsat komentář