Jak se oblékat v chladném létě?

Abyste si zachovali bezchybný a stylový vzhled i přes léto, zahalte se do měkkých, hřejivých a vysoce elegantních pánských svetrů. Ne každé léto nás obohacuje vysokými teplotami a tropickými večery. Naopak někdy si s námi počasí zahrává a místo sálajícího slunce nám nejedenkrát pošle studený vítr a časté mraky, které sluníčko neustále schovávají.

Pro tyto případy je svršek v podání lehoučkého pánského svetru naprostou nezbytností, pokud si chcete zajistit elegantní a stále nadčasový vzhled. Pánské pulovry nebo pánské svetry do véčka mohou být v tomto nijakém počasí výborným doplňkem k pánské košili nebo polokošili a budou se proto hodit na nošení do práce. Pro tyto případy vybírejte svetry z tenké příze a barvy tradiční, jako jsou teď velmi populární odstíny šedé nebo temně modré. Velice hezky vypadají také svetry v barvách vínových nebo tmavě fialových.

Pokud máte raději propínací svetry, pak jsou přímo pro Vás pánské svetry na knoflíky. Pokud mají ještě navíc výstřih do písmene „V“, pak se jedná o tak zvaný Cardigan. Obvyklý počet knoflíků je šest a za původ tohoto dnes vysoce módního kousku můžeme vděčit britskému vojevůdci, lordu Cardigenovi, který těmito svetry vybavil své vojenské jednotky. Ve dvacátých letech dvacátého století byly tyto svetry součástí domácího oblečení, nicméně postupně se z nich staly nadčasové a velice trendy kousky, které můžete směle obléknout jak pod oblek, tak i pod sportovní sako. Jeho tradiční barvy jsou hnědé, černé, šedé a tmavě modré. Setkat se ovšem můžete i se světle šedou až bílou. Pokud Vám knoflíky nejsou po chuti, pak jsou tady pro Vás pánské svetry se zipem. Taktéž stylové, spojující komfort s ležérností a uvolněností.

Napsat komentář