Inspirujte se u nadšenců do hodinek

Mít na ruce značkové kvalitní hodinky je v současné době známkou prestiže. Vypovídají o životním stylu a současně o příslušnosti ke společenské vrstvě. Hodinky také už neslouží pouze k měření času, ale i počtu tepů, rychlosti či vzdálenosti.

Prodejce, který hodinkám rozumí

V případě, že si chcete pořídit hodinky na špičkové úrovni, obraťte se na společnosti Helveti. Nejedná se totiž o obchod, ve kterém byste nalezli širokou škálu hodinek nejrůznější kvality. Tento obchod se totiž nesoustředí pouze na cenu. Hodinky od specialistů Helveti jsou převážně švýcarského původu a to již samo o sobě vypovídá o jejich kvalitě. Helveti jako autorizovaný prodejce garantuje originalitu a poskytuje veškerý záruční servis.

High-tech Japonsko

Japonská značka Seiko patří mezi světovou špičku již od roku 1881. Je synonymem dokonalé technologie, inovace a elegantního provedení. Seiko je nejen výrobcem hodinek, ale i strojků a baterií do nich. Navíc je sponzorem nejrůznějších sportovních akcí, mezi kterými nechybí mistrovství světa a olympiáda. Proto hodinky Seiko uvidíte třeba na ruce Novaka Djokovice.

Značka Citizen představuje také to nejlepší z Japonska. Údajně se jedná o nejprodávanější hodinky na světě. Zároveň se řadí mezi ostřílené průkopníky v moderních technologiích, proto u hodinek Citizen naleznete solární pohon, ovládání hlasem nebo rádiovým signálem.

Švýcarská klasika

Hodinky od Helveti.cz jsou i značky Wenger. Pokud se vám tato značka zdá povědomá, máte pravdu. Wenger se nejprve specializoval na výrobu armádních nožů, až poté přešel na hodinky té nejlepší kvality s pověstnou švýcarskou přesností.

Obdobně je na tom značka Victorinox, která přesedlala z armádních nožů na hodinky. Mezi jejími modely si opravdu vybere každý, neboť produkuje nejen hodinky společenské a sportovní, ale i potápěčské či letecké.

Napsat komentář