Geekshirts.cz vás vrátí do dětských let

jšmkřCo si pamatujete ze svého dětství? Céčka, Pribináček, prvomájové pochody? Jistě se vám mezi vzpomínkami vybaví také nějaké pohádky či večerníčky. Vzpomínáte na Boba a Bobka či Maxipsa Fíka? Právě ti nyní ožívají na tričkách z českého e-shopu Geekshirts.cz.

Na tričku lze dnes nosit kdeco. Oděvní řetězce se předhánějí ve vzorech a nápisech, navíc si můžete navrhnout nějaký úplně vlastní design. Případně zkuste pobavit všechny lidi kolem vtipným potiskem. A to se vám nejlépe podaří u Geekshirts.cz.

Na Geekshirts.cz jsou mistři vtipných obrázků

Když se porozhlédnete v e-shopu www.geekshirts.cz, jistě najdete spoustu triček, která vás pobaví. Podílí se na nich lidé z celé České republiky a své tričko tam můžete mít i vy. Stačí, když svůj nápad popíšete jednou či dvěma větami, a grafik jej podle vašeho popisu ztvární. Nebo si radši vyberete z existujících obrázků s vtipnými nápisy?

Zpět do dětských let

Mezi oblíbené motivy patří na Geekshirts i ty pohádkové. Prim hrají Bob a Bobek a také Maxipes Fík. Možná by slušeli i vám. A to i pokud nepatříte zrovna k nejmladším ročníkům. Aspoň pobavíte další dospělé kolem sebe a uděláte radost malým dětem. Pohádkové postavičky rozzáří den rovněž vám. A pokud rádi vzpomínáte na staré časy, rozhodně si prohlédněte i další motivy z retro kolekce. Budete se divit, co všechno ožívá na tričkách z Geekshirts.cz.

Na Geekshirts oblečete celou rodinu, kamarády i známé. Pokud jste se do nějakého trička zamilovali, rozhodně nedoporučujeme kupovat jenom jedno. Při nákupu více kusů mají totiž zajímavé slevy. K pěti tričkům dostanete dalších pět úplně zdarma. Mimochodem, nákupem triček to končit nemusí. Na Geekshirts tisknou parádní motivy také na polštářky, samolepky, mikiny a mnoho dalšího textilu. Tak co to bude pro vás? Králíci z klobouku, Pat a Mat nebo Maxipes Fík s Ájou?

Napsat komentář