Dodávka na převoz nábytku nebo elektroniky

Půjčovna dodávek Praha 9

Naše půjčovna se zaměřuje na dlouhodobé a krátkodobé půjčování dodávek a užitkových automobilů do 3,5 tuny. Půjčíme vám vozidlo nejen pro osobní účely ale také firmám a živnostníkům. Naši společnost najdete v Praze, ale půjčit si u nás vozidlo můžete, i když jste z okolí nebo jiného města.

Zapůjčení dodávky

Všichni to známe, každému z nás se naskytne událost, kdy potřebujeme větší vozidlo, ať už na převoz věcí nebo nábytku. Zapůjčíme vám dodávky kdykoliv pro vaše potřeby. Pokud se bojíte o své vozidlo, kterým přijedete, nemusíte. Vaše vozidlo můžete ponechat na našem parkovišti po dobu půjčení zdarma.

Pro firmy

Nabízíme zapůjčení vozidel pro společnosti a živnostníky, kteří ke své činnosti vozidlo potřebují a vlastní nemají. Nebo v případě, že se vaše vozidlo pokazilo a vy potřebujete náhradní. Pokud si vozidlo půjčujete pro podnikatelské účely, nemusíte půjčení platit hned na místě ale na bankovní účet dle vaší faktury.

Potřebné věci pro zapůjčení

Nepotřebujete žádné speciální řidičské oprávnění ani potvrzení. Stačí vám platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Dále bude potřeba uhradit zálohu na vozidlo a ta činní 5000 Kč. Tato záloha je vratná.

Bezkonkurenční ceny

Jelikož půjčovna dodávek Praha 9 nabízí na našich vozidlech možnost reklamní plochy, jsme schopni vám nabídnout ty nejlepší ceny. Více informací o ceníku se dozvíte na našich webových stránkách nebo telefonicky.

Napsat komentář