Díky parkovacím sloupkům vám už nikdo nezaparkuje do vjezdu

Bydlet v samotném centru města má nejen spoustu předností, ale i nějaká úskalí. Sice máte na jednu stranu k dispozici veškerou vybavenost, ovšem na druhou stranu máte obrovský problém s parkováním. Sehnat volné parkovací místo na velkém sídlišti je mnohdy nadlidský výkon. Za poplatek vám však město vyhradí místo.

Pokud si zaplatíte parkovací místo, potom se u něj objeví dopravní značka s vaší SPZ. Bohužel, mnohé řidiče nezastaví ani značka. Jestliže tedy hledáte optimální řešení, jak si udržet parkovací místo neustále volné, tak se vám nabízí parkovací sloupky a zábrany.

Parkovací sloupky a zábrany v mnoha variantách

Jakmile do vyhledávače zadáte parkovací – sloupky, případně parkovací – zábrany, zobrazí se vám hned několik možností. Vybrat si tedy můžete z pevných a sklopných sloupků, motýlků a zábran. Ceny se různí v závislosti na tom, jakou verzi zvolíte.

Doporučujeme podívat se do nabídky certifikovaného prodejce dopravního značení, který vyrábí veškeré prvky v souladu s evropskými normami. Takové sloupky a zábrany jsou vyrobené z vysoce odolných materiálů, které zvládnou povětrnostní vlivy.

Kdo prodává parkovací sloupky?

Vybrat profesionála, jenž má bohaté zkušenosti s prodejem dopravního značení, sloupků či zábran, je poměrně těžké. Chtěli jsme vám usnadnit hledání, a tak jsme prošli nabídky jednotlivých firem. Pozitivní recenze má společnost TOP ZNAK, která provozuje dokonce i internetový obchod, a tak nemusíte navštěvovat ani kamennou prodejnu. Jestliže však chcete přijít přímo do pobočky, potom stačí přijet na ulici Spodní v Praze 5.

Spokojení budete nejen s pestrým produktovým portfoliem, ale také s cenovou politikou. Konkrétně sloupky a zábrany seženete od zhruba 1 500 do 3 500 korun. Jestliže potřebujete poradit s výběrem, odborný personál je vám plně k dispozici.

Napsat komentář