Buďte ve večerních šatech bohyně

Když je žena ve skříni nemá, jako by nežila. O čem je řeč? O večerních šatech, ve kterých uděláte dojem při každém slavnostním okamžiku. Buďte krásná. Nečekejte až na chvíli, kdy vám přistane na stole nějaká pozvánka, a mějte večerní šaty v záloze. Příležitosti pro jejich nošení se nabízejí po celý rok. A jaký je to pocit, se do takových šatů obléci.

A jaký kus vůbec vybrat? Možná zkuste pro jednou upozadit módní trendy a soustřeďte se plně na váš typ postavy. Model plesových šatů by vám měl především dokonale sedět. Myslete na to, že klíčový je pro vás střih, ale i materiál. Jestliže vaše postava není naprosto bezchybná, vyhněte se velkým obloukem elastickým šatům, které jsou nekompromisní a zdůrazní každý nedostatek. Skvělé budou lehké šaty, které okopírují tvar těla, ale nepřitahují zbytečnou pozornost. Stejně tak i mírně projmutý pas. Ten vám vytvoří dokonalou siluetu, aniž by byl nehezky obepnutý střed těla.

Nezapomeňte na pečlivý výběr prádla

Důležitý je i výběr prádla, podprsenka ani ramínka by neměly být rozhodně vidět a i silikonová ramínka jsou viditelná. Na tuto skutečnost myslete hned ve chvíli, kdy si šaty vybíráte. Jestliže si nemůžete dovolit samo držící podprsenku nebo ji nerada nosíte, zapomeňte na šaty, které odhalují záda. Myslete i na odstín prádla, nejméně je vidět tělové. Hodí se skvěle i pod bílé šaty, protože tato barva poměrně dost září.

A rada na závěr? Klidně si oblečte i stahovací prádlo. Ani náhodou je na sobě nemusí mít jen dámy s větší konfekční velikostí, ale klidně je mohou nosit i ženy, které mají jen nedokonalé bříško. Navíc díky širokému výběru v dnešní době určitě potkáte i kousky, které rozhodně na vašem těle nebudou dělat ostudu.

Večerní šaty mohou být doopravdy krásné. Až si na sebe oblečete ty vaše, uvidíte, jak budete dokonalá.

Napsat komentář