Broker FxPro – tradice a spolehlivost

Obchodovat s penězi nebo s cennými papíry představuje pro stále větší počet lidí snadnou cestu k vysokým výdělkům. Současně s tím stoupá i počet forex brokerů, kteří nabízejí své služby. Většinou cílí na domácí trh. Ale jsou zde také brokeři, kteří působí v celosvětovém měřítku. Pamatují pomalu pád americké burzy a z této události se rychle otřepali. Říká se: „Co tě nezabije, to tě posílí.“ Tak je tomu i v tomto případě – přežili jen nejsilnější. Důvodů, proč tomu tak je, je celá řada, jedním z nejdůležitějších je však nabídka prvotřídní rozsáhlé podpory pro tradery. FxPro se řadí k těmto slavným velikánům již od r. 2006.

Individuální přístup bez kompromisů

Každému sedne něco jiného. A proto broker FxPro dává svým traderům na výběr z různých platforem. Od nejpopulárnějších Metatraderu 4 a 5 až po uživatelsky pokročilejší cTrader. Ale je jich samozřejmě daleko více. Detaily o všech platformách najdete na webu Investplanet v recenzi o FxPro.

Siné nástroje pro průzkum trhu

V případě, že chcete být opravdu úspěšní, tak si jen se samotnou platformou nevystačíte. Potřebujete se i orientovat na trhu. A k tomu vám pomůžou tzv. tools. Aplikace, které vás provedou celým trhem, jeho zákony a fungováním. Podle toho se pak můžete rozhodnout, zdali koupit rubl nebo prodat dolar. A od brokerů FxPro můžete využít tools, které sami vyvinuli a které sdílejí se všemi svými tradery.

Aby se vám peníze nerozkutálely

Investování je rizikové samo o sobě. A tak se brokeři, podnikající na světové úrovni, starají o ochranu peněz svých traderů na 200 %. FxPro na to jde chytře a vaše peníze uloží ve významných evropských bankách. A kdyby je náhodou někdo ukradl, tak jsou stejně pojištěné. Jediný způsob, jak o peníze můžete přijít, je tak vlastní vinou.

Napsat komentář