Autojeřáby pro každou práci

Čeká Vás nějaká práce ve výškách a nemáte na ní potřebná zařízení? Bez těch správných strojů, nejen, že je taková práce takřka nerealizovatelná, ale je především velmi nebezpečná. Stejně tak, jako i manipulace s těžkými břemeny, jako jsou stroje, stavební materiály a další. Ale dá se vůbec někde sehnat spolehlivý stroj, který by tuto práci zvládl provést? Jistě že dá, jen musíte hledat na těch správných místech.

Společnost Autojeřáby Praha je tu pro každého, kdo potřebuje ohromnou sílu a perfektní vlastnosti jeřábu. K čemu byste takový stroj mohli potřebovat?

  • Montáž bednění
  • Montážní práce
  • Demontování
  • Betonování
  • Převozy těžkých břemen, zařízení, strojů a manipulace s nimi
  • Nakládka a vykládka stavebních a jiných materiálů
  • Záchranné a vyprošťovací práce

 

Před samotnou realizací projektu Vám nabízíme konzultaci zdarma, kde Vám poradíme, jak nejlépe se dá Vaše situace řešit, jaký stroj bude zapotřebí využít a samozřejmě Vám sdělíme i předběžnou kalkulaci. Díky konzultaci si i my sami obhlídneme terén, abychom věděli, co přesně bude tato práce vyžadovat.

Odvádět kvalitní práci je pro nás velmi zásadní, stejně tak jako spokojenost našich zákazníků. Při realizaci naší práce je totiž velmi důležité dodržovat bezpečnost, aby nevznikli škody na majetku, ani na zdraví, proto do našeho týmu patří pouze profesionální pracovníci, kteří obsluhují vysoce kvalitní a spolehlivé stroje.

Kromě toho, je spokojenost našich zákazníků je velmi zásadní také pro budoucí fungování naší firmy, protože nejlepší reklama, kterou můžeme mít, je na základě doporučení. A nespokojení zákazníci nebudou mít valnou potřebu nás doporučovat dále.

Spolehlivý autojeřáb

Náš strojový park zahrnuje autojeřáby těchto typů: Tatra815 AD28, Tatra815 AD20.2 a také Tatra815 Valník s Hydraulickou rukou HIAB 250-5 max. 10,5tuny.

My i naše autojeřáby jsme připraveni vydat se do akce, podle Vašich potřeb.

Napsat komentář